Mojím prečo ste vy! Moji spokojní zákazníci

Hodnotenia a recenzie mojich služieb

Hodnotenia a recenzie

5 / 5
5/5
"Roman, teraz sme sa dopozerali na fotky. Ďakujeme. Ďakujeme hlavne za Tvoju obrovskú profesionalitu, za Tvoju úžasnú spoluprácu s kameramanmi, slovami sa nedá vyjadriť ako sme radi, že si bol súčasťou nášho svadobného dňa. Keď sme videli, ako úžasne s kameramanmi fungujete tak sme tuto starosť hodili za hlavu (čo je pre nás vzácne). Fotky sú nádherné, si naozaj majstrom okamihu a s fotoaparátom vieš zázraky. Už sa tešíme na nejaké ďalšie fotenie v budúcnosti, chytil si nás za srdcia."
Radka Gregová
"Romana môžeme len odporučiť! Výborná komunikácia od začiatku, veľmi priateľsky, pozitívny a profesionálny fotograf s dobrými radami a ochotný splniť všetky naše želania. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve jeho, fotky sú perfektné, zachytil všetky krásne momenty z nášho dňa. Ďakujeme za všetko. M a M"
Mária Matyašovská
"Veľmi milý, ústretový a profesionálny prístup, bezproblémová komunikácia a takisto trpezlivosť s deťmi pri fotení. Fotky sú tiež veľmi pekné. RMC Photography môžem len odporučiť."
Mária Grznárová
"Roman je super fotograf, ktorý si na svojej tvorbe dáva naozaj záležať. Čo určite oceníte, keď budete chcieť zvečniť svoje životné udalosti. My sme si ho prizvali na svadobné fotenie a naozaj neľutujeme. Okrem skvelých fotiek máme aj super spomienky na príjemné fotenie. Ďakujeme."
Mária Paulíková
"Vrelo odporúčam! Výborná profesionalita, úžasná kreativita, krásne a rýchle spracovanie fotografií v termíne a perfektný prístup! Náš obľúbený fotograf."
Jana Barboríková
"Veľká spokojnosť! Môžem všetkým vrelo odporučiť. Jednanie je priateľské a pritom veľmi profesionálne. A samozrejme krásne fotky, naozaj kvalitné."
Bibiana Geršiová
"Romana ako fotografa môžeme len odporučiť. Sme veľmi spokojní s jeho prácou, pri fotení portrétových fotografií bola napriek tomu, že sa s manželkou neradi fotíme príjemná atmosféra a fotenie sme užili. Portrétové fotografie sú nádherné. Fotografie z kostola a hostiny nádherne zachytávajú atmosféru a emócie. Roman je profesionálny, má pohodový prístup, je milý a pozitívne naladený, rovnako aj s asistentkou, ktorá bola pri portrétových fotkách. V budúcnosti určite využijeme jeho služby."
Patrik Piroš
"Milé dámy a páni tohto fotografa odporúčam všetkými desiatimi!!! Určite nebudete nikdy ľutovať toto svoje rozhodnutie! Je fakt úžasný, milý, trpezlivý a predovšetkým ochotný a stále usmiaty, nič ho nedokáže rozladiť a hlavne všetko berie s humorom, aj keď Vám nie vždy vyjde ideálne počasie na fotenie svadobných portrétov. Je za každú srandu a hlavne do fotiek vdýchne život a fotenie s ním je zábava a neustála kopa smiechu. Za mňa a môjho manžela je tento fotograf TOP a určite sa s ním ešte plánujeme stretnúť pri nejakej ďalšej príležitosti."
Jana Košťálová
"Romča ako fotografa môžem len a len odporučiť. Skvelý zážitok, krásne fotky. Dokonalá dvojica so svojou šarmantnou asistentkou – vytvárajú krásnu atmosféru a o smiechy teda núdza nie je. Bez váhania, najvhodnejší fotograf na každú príležitosť."
Kristína Grmanová
"Romčo nám robil videoklip k skladbe Hlavu hore. Sme veľmi spokojní nie len s celkovým výsledkom, ale aj s komunikáciou, prístupom, dobou spracovania. Ďakujeme! Nech sa darí."
Martin Maňák
"Romana ako svadobného fotografa môžeme len odporúčať. Výborne sa s ním spolupracuje, bol pozitívne naladený, cítili sme sa s ním veľmi príjemne. Z fotiek sa veľmi tešíme a sú krásne. Určite ho do budúcna využijeme aj na iný druh fotenia."
Marián Rigo
"Srdečne ďakujeme za nádherné svadobné fotky. Sme nesmierne radi, že práve Roman strávil s nami náš doposiaľ najkrajší spoločný deň. Jeho práca je skutočne výnimočná, fotky sú plné emócií. Po celý deň sme sa cítili prijemne, nemohli sme si vybrať lepšie. Veľká vďaka za všetko!"
Ivana Janoušková