Aspoň na chvíľu zastavte čas!

Zastavte čas

Aké máte spomienky na svoje detstvo? Každý z nás si spomína na rôzne situácie v tomto období svojho života. Avšak viaceré z nich vieme skrz rozprávanie svojich rodičov, blízkych alebo pozerania rodinného videa či fotografií. Máte možnosť postarať sa o to, aby vaše dieťa malo neskôr príležitosť pozrieť sa presne: ako vyzeralo, smialo sa či pobehovalo sem a tam. Nechajte zachytiť tieto spomienky na ich detskú jednoduchosť a hravosť a zvečniť v podobe fotografií. Zabudnite na problémy, starosti a pravidlá. Ponorte sa na chvíľu do sveta fantázie, iskier v očiach, bezprostrednosti a okamžitých nápadov spolu s vašimi deťmi.

Dajte svojim spomienkam obraz!

Spomienky

Nik si nemôže bezprostredne pamätať na svoje prvé dni, týždne či mesiace. Mnohí z rodičov sa rozhodnú v tomto období dať pokrstiť svoje dieťa. Darujte svojim deťom fotografie z ich krstu ako pamiatku na tento okamih. Fotografia je skvelým prostriedkom, ako zachytiť tie chvíle, ktoré sa odohrávajú v časoch najrýchlejších zmien vašich ratolestí. Tento dar od vás neocenia hneď, ale zaručene sa vám po pár rokoch dostane veľkej vďaky.

tehotenské fotenie topoľčany

Pozrite sa do zrkadla času!

Zrkadlo času

Kiežby nám zrkadlo ukazovalo presne to, kým v skutočnosti sme. Môže nám ukázať len to, akými sme navonok. Ukazuje nám postavu či tvár, ktorá sa neustále rokmi mení. Pripomeňte si seba samého z rôznych období života. Portréty detí, párov, celej rodiny, profilové fotografie na rôzne oznámenia. To všetko vie o pár rokov rozprávať, ako ste vyzerali vtedy a ako dnes.

Zhmotnite neopakovateľné momenty!

Momenty

Pre každého z nás znamená svadba niečo iné. Prioritne sa vybavujú rôzne veci od dátumu svadby, skrz svadobné šaty až po posledný chod na hostine. Nezabudnite však na to, že od začiatku vášho svadobného dňa sa začínajú tvoriť nové spomienky. Spomienky na celý váš spoločný život. Zhmotnite ich do podoby fotografií z príprav, odobierky, obradu a svadobnej hostiny, Aj o nejaký čas máte vďaka spomienkam zachytených na fotografiách neopakovateľnú možnosť nanovo vidieť pred očami to, čo ste kedysi prežili, svoj veľký deň D.

Nechajte prehovoriť fotografie!

Fotografie

Život nie je o počte nadýchnutí, ale o chvíľach, ktoré nám dych berú. Koľko zážitkov vám vzali dych a vryli nezmazateľnú spomienku do srdca? Zážitky neustále vytvárané novými stretnutiami, priateľstvami a skúsenosťami od detstva až po dospelosť. Práve ony robia život zábavným a zaujímavým zároveň. Dovoľte zachytiť vaše koncerty, firemné a školské akcie v podobe fotografií, na ktorých ste so svojimi priateľmi. Nechajte si rozpovedať zážitky vášho života práve nimi. Nechajte, nech hovoria o chvíľach, ktoré vám vzali dych.

Tanec žije iba raz, v čase a priestore!

Život-Tanec

Každý človek je počas svojho života neraz súčasťou udalostí, ktoré charakterizuje slávnostná atmosféra, nádherné róby a účesy. Plno stresov a netrpezlivosti pri prípravách na tieto okamihy vystriedajú úžasné momentky. Úsmevné zážitky a neopakovateľné chvíle strávené v kruhu vašich spolužiakov, priateľov a známych. Práve v tom jedinečnom a neopakovateľnom čase, ktorý si vďaka fotografiám budete môcť pripomínať aj o pár mesiacov či rokov.

Najväčším bohatstvom človeka sú jeho spomienky!

Spomienky

Všetky udalosti, ktoré sprevádzajú život človeka v ňom zachovajú spomienku. Na niektoré by sme hneď radšej zabudli, no tie príjemné a krásne si chceme uchovať a vracať sa k nim čo najdlhšie. Sú to práve ony, ktoré sú oporou v najťažších chvíľach, ktoré vedia vrátiť stratený pokoj duše, ktoré pripomínajú domov aj na opačnej strane sveta. No nech sú akokoľvek krásne a intenzívne, časom blednú. Pomaly sa vytrácajú detaily, ktoré ich robia takými špeciálnymi. Žijeme našťastie v dobe, kedy nie sme odkázaní len na našu vizuálnu pamäť. Sú tu fotografie, ktoré presne zachytia malú pästičku zvierajúcu mamin prst pri krste. Fotografie, ktoré vás budú sprevádzať vašimi prvými krokmi, vzostupmi a pádmi, aj keď z vás už bude profesionálny maratónec. Ktoré ukážu pehy a chýbajúci zub malej prváčky hrdo kráčajúcej do školy, ale aj široké úsmevy a slzy dojatia rodičov pri odovzdávaní záverečného diplomu do rúk ich „dievčatka“. Opäť pripomenú farbu balónov, vyzdobený dvor či honosnú promočnú sálu na oslavách a stretnutiach s vašimi drahými a známymi. Aj po 40 rokoch manželstva uvidíte vo svojich očiach ten nádherný záblesk, kedy ste po prvýkrát zbadali svoju nevestu kráčajúcu ku vám uličkou kostola. Nenechajú nepovšimnutými malé margarétky vo vašej svadobnej kytici či čarovné momenty prvého manželského tanca. Fotografie vytvárajú úžasný stroj času vracajúci nás do daných
momentov nášho života koľkokrát len chceme.

fotograf Roman Fabík