Ponuka

Všetky udalosti, ktoré sprevádzajú život človeka v ňom zachovajú spomienku. Na niektoré by sme hneď radšej zabudli, no tie príjemné a krásne si chceme uchovať a vracať sa k nim čo najdlhšie. Sú to práve ony, ktoré sú oporou v najťažších chvíľach, ktoré vedia vrátiť stratený pokoj duše, ktoré pripomínajú domov aj na opačnej strane sveta. No nech sú akokoľvek krásne a intenzívne, časom pomaly blednú. Pomaly sa vytrácajú detaily, ktoré ich robia takými špeciálnymi.

Žijeme našťastie v dobe, kedy nie sme odkázaní len na našu vizuálnu pamäť. Sú tu fotografie, ktoré presne zachytia malú pästičku zvierajúcu mamin prst pri krste, ktoré vás budú sprevádzať vašimi prvými krokmi, vzostupmi a pádmi, aj keď z vás už bude profesionálny maratónec. Ktoré ukážu pehy a chýbajúci zub malej prváčky hrdo kráčajúcej do školy, ale aj široké úsmevy a slzy dojatia rodičov pri odovzdávaní záverečného diplomu do rúk ich „dievčatka“.
Opäť pripomenú farbu balónov, vyzdobený dvor či honosnú promočnú sálu na oslavách a stretnutiach s vašimi drahými a známymi. Aj po 40 rokoch manželstva uvidíte vo svojich očiach ten nádherný záblesk, kedy ste po prvýkrát zbadali svoju nevestu kráčajúcu k vám uličkou. Nenechajú nepovšimnutými malé margarétky vo vašej svadobnej kytici či čarovné momenty prvého manželského tanca.
Fotografie vytvárajú úžasný stroj času vracajúci nás do daných momentov koľkokrát len chceme.

RoMCo photography vám ponúka svoj talent a nasadenie, aby tieto momenty boli zachytené čo najautentickejšie. Od prvého stlačenia spúšte cez komplexnú úpravu všetkých záberov až po dizajn obalu, ktorý bude reprezentatívne stáť na poličke, vždy pripravený vziať vás do tých krásnych míľnikov života ešte raz. Spájajte si pocity uchované hlboko v srdci s momentami, ktoré sú zaznamenané navždy. Ktoré nevybieli ani čas.